חילופי זוגות, מה זה?

בכל היחסים לא משנה עד כמה הם טובים מגיעה שלב שהתשוקה נעלמת וכמות סקס מדרדרת למינימום, זה השלב שבדרך כלל מתחילות הבגידות. האם שווה להרוס משפחה בגלל מפגשים אינטימיים מאחורי הגב של הבן\בת זוג? מה לעשות כל בן אדם צריך לגוון ולהחזיק את עצמך בידיים כל הזמן זה קשה ולא פתרון. במצב כזה חילופי זוגות יכולים לתת פתרון מציין לגוון את חיי הסקס ולשמור על המשפחה.

אז מה חשוב לפני שמתחילים?
 קודם כל יש צורך בהסכמה מלאה של שני בני הזוג. חשוב להבין שלא רק בן\בת זוג אחד אולך לגוון את היחסי מין שלו, אלה שניכם. אם אתם לא יכולים להסכים עם זה שהבן\בת זוג שלכם תקיים סקס עם משהו אחר, על תכנסו לזה, אתם עדיין לא מוכנים.
איפה למצוא זוג אחר?
כיום עם התפתחות האינטרנט זה לא בעיה בכלל. קיימים הרבה אתרי הכרויות שאפשר למצוא שם זוג בקלות. קיימים גם קבוצות ופורומים שונים שמארגנים מפגשים לחילופי זוגות(לא מומלץ למתחילים)
איך מתחילים?
עדיף להתחיל מלהכיר זוג אחר ולא ממפגשים, רב הסיכויים שלא תרגישו בנוח בפעם הראשונה גם עם זוג שלא נדבר על מפגש עם הרבה אנשים.
על תמהרו ישר למיטה,קודם תפגשו עם הזוג במקום ניטרלי ,בית קפה או מסעדה,תכירו אחד את השני ואז תחילתו עם אתם רוצים להמשיך או לא.
איפה עושים את זה?
בטוח ובטוח לא בבית.
עדיף להשכיר דירה דיסקרטית , יותר בטוח. אתם לא יודעים עם מי אתם נפגשים. גם עם משהו לא ילך כמו שמתוכנן יותר קל לעזוב דירה דיסקרטית מאשר לגרש את האורכים מהבית.
ושיהיה לכם בצלחה במפגשים אינטימיים שיכולים לשמור ולחזק את היחסים שלכם.