חייה פראית

ג

גבר מושלם שלי…כל כך התגעגעתי והמתנתי לחזרה שלך וזה קרה סוף סוף. אתה שוכב באמבטיה מלאה בקצב, אתה מעשן ומחזיק ביד כוס עם שתיה שאתה כל כך אוהב. אני נכנסת לבושה רק בתחתונים, כמו גיישה נערות ליווי. כאלה שאתה אוהב, קטנים ושחורים. אני מסתכלת עליך עם מבט שובב. אז אני מסתובבת אליך עם הגב ומורידה אותם ככה שתוכל לראות טוב טוב את החורים שלי. אני יודעת שאתה רוצה אותם. אני לעצמי סטירה על הטוסיק, חזק, ככה שנשאר סימן אדום. עושה את זה שוב פעם ופותחת את התחת עם הידיים. אתה מסתכל עלי בלי להוריד מבט לרגע, אני מרגישה משהו פראי ממך באותו הרגע, משהו שהיה חסר לי כל כך. אני שמה רגל אחד על האמבטיה, לוקחת קצת קצב ומתחילה למרוח על הגוף שלי. אני לא ממהרת, כי אני לא רוצה לפספס אפילו חלק אחד מהגוף. אני מסתכלת לתוך העיניים שלך, מורידה את היד למטה ומתחילה לשחק עם הדגדגן שלי, כל כך טוב. אתה שם את הכוס בצד ומתיישב באמבטיה. אני נכנסת בפנים ומתיישבת עליך. אבל כל אתה לא בתוכי, אני רוצה לענג את הגוף שלך. אני שוטפת את הכתפיים, את החזה עם הקצב. אני מחייכת לך עם חיוך של זונזונת שעושה את עצמה בחורה נאיבית.

אתה מחייך בתשובה, מושך אותי ומלקק בין השדיים שלי. לא פעם אחד אמרתה עד כמה הם מחרמנים אותך. ואתה אוהב איך הם בדיוק לפי כף היד שלך. האצבעות שלך משחקות עם הפטמות ואז אתה מוחץ אותן כל כך חזק שאני צורחת ומכאב והנאה בו זמנית. אתה מחבק אותי ומתחיל לנשק בעדינות ואז נושך את השפתיים שלי. זה כואב, אני מנסה להשתחרר, אבל אתה חזק ממני. כמו חייה. אז עם הידיים החזקות שלך אתה מסובב אותי עם הגב אליך ומושך אחורה את השיער שלי, הגב שלי שוכב על החזה שלה. אתה נושם חזק כל כך שאני מרגישה את זה עם כל הגוף.

אתה לוחש לאוזן שלי, שאני כלבה מלוכלכת ואין לי לאן לברוח יותר והוא הולך להעניש אותי כמו שצריך. אתה אומר את זה והידיים שלך גולשת ישר אל הכוס שלי. אתה מכניס לשם את האצבעות שלך ועושה כמה תנועות חזקות. תופס את הצוואר שלי, מקפל קדימה ומכניס את הזין שלך חזק ועומק. אתה מזיין אותי כמו שרמוטה זולה, נותן סטירות על התחת. אני מרגישה את כל העוצמה שלך. אז אתה עוצר ומתחיל לזיין לאט, אבל בקצב עולה. זה כל כך כיף משבילך שדקה אחרי זה אתה מוציא את הזין וגומר על הגב שלי. אתה מחבק אותי, מנשק את הכתפיים שלי, מעביר עם הלשון על הצוואר. אז אתה משיב אותי על קצה האמבטיה ויורד אל הכוס שלי. הלשון שלך משחק עם הדגדגן ובמקביל שתי אצבעות נכנסות לשתי החורים שלי….כן…

אני מתחילה לגנוח, אני מבקשת ממך לא לעצור ואתה לוקח אותי לשיא הנאה. אני כמעט משתגעת ואני כבר לא מבינה למה הראש שלי מסתובב. אז אתה שוב פעם מחבק אותי חזק.