הכל אפשרי עם כסף

"כן, בנות, טוב מאוד. תתנשקו ותתחבקו. ככה מצוין. זה בדיוק מה שאני צריך. מעולה, תענגו אחת את השניה. יפה מאוד, בינתיים אני נהנה מעבודה שלכן"

הוא היה איש עסקים עשיר, ישב על ספה ענקית ונהנה מהופעת סקס מדהימה. הוא היה ממש מרוצה משלוש נערות ליווי שהזמין היום. הוא היה טחון בכסף והיה יכול לזיין את מי שהוא רוצה. היה לו כמה מאהבות קבועות, אבל איתם היה לו חסר דבר אחד. דבר אחד הוא אהב יותר מכל – להסתכל על המשחקים של לסביות. הוא היה מקבל הנאה אסתטית חזקה ביותר מלראות איך בחורה אחת מלקקת את הכוס של השניה, איך הן גנחו כאשר הכניסו אצבעות לתוך החורים שלהן, איך הן מצצו לשונות אחת של השניה, משכו את הפטמות ונתנו סטירות על הטוסיק.

גם היום היו לפניו שלוש כוסיות ברונטיות, לכולן גוף מצוין ושדיים גדולים. אחת ישבה ממש מולו וזיינה את עצמה עם שני אצבעות. במקביל שתי אחרות שכבו אחת על השניה וניסו לזיין את החורים שלהן. הבחורה מלמלה נישקה את הגוף של החברה שלה, אז ירדה למטה והתחילה למצוץ את הדגדגן שלה. -"איזה בנות יפות אתן, אני אוהב את מה שאתן עושות. תזכרו, אני משלם טוב מאוד, אז תנסו להראות לי מקסימום תשוקה, בלי לעצור. ומה איתך? למה את יושבת חמודה? לא רוצה את הכסף?" – הוא אמר לברונטית שישבה מולו.

הוא לקח את היד שלה והביא אותה לבנות האחרות. הן בינתיים נשכבו בתנוחת 69 וליקקו אחת לשניה. שתיהן כבר היו רטובות מאוד. השלישית לא רצתה לאכזב אותו ונשכבה על שתי הבנות עם הראש לאחת מהן, הן התחילו להתנשק ואז גם צחקו. אז שתיים נשכבו בתנוחת מספריים, כך שכוס של אחת יגע בכוס של השניה. הן התחילו לזוז ככה ולגנוח. שלישית נעמדה מעל אחת הבנות והיא התחילה ללקק לה. אז הן התחלפו מקומות והמשיכו לעשות את מה שעשו. אחרי זה אחת מהן נעמדה על ארבה ואחרות נשכבו עליה. וכולן התחילו לאונן מול העיניים שלו. הן גנחו, עשו ביד, ליקקו והתנשקו. זה היה משהו מיוחד והוא עשה ביד כאלו זה יום אחרון לפני סוף העולם.

אז הן החליטו לעשות משהו אחר, הן הוציאו דילדו מתיק והתחילו לזיין אחת את השניה בתורות. אחת מהן נשכבה על הרצפה ובחורה שניה התיישבה על הפנים שלה, שלישית זיינה את החברה שלה עם דילדו. דבר כזה הוא ממש לא ציפה "לא יומן!" – הוא הוציא מהתרגשות. באותו הזמן הדילדו עבר לתחת של בחורה. גניחות חזקות של שלושת הבנות מילאו את החדר.

שלוש נערות ליווי בתל אביב לסביות ממש היו שוות את הכסף ויותר. הוא נתן טיפ ממש גדול לכל אחת מהבנות על הופעה שהוא קיבל. הן עזבו אותו והוא נשאר לבד. "כסף יכול להביא הכל" – הוא חשב לעצמו -"תמורתם בנות מוכנות לעשות הכל. נערות ליוויה האלה יעשו כל מה שתבקש מהן"