מחשבות על ליווי איכותי במרכז

גם נערות ליווי הן בנות אדם

בפעם הראשונה שנכנסתי לעולם שירותים אינטימיים אני נדהמתי. יש אין ספור מכוני ליווי בתל אביב, רובם ממוקמים בדרום תל אביב, וחלק גדול מהם מעסיק נערות ברמה שלא הייתי מתחיל איתן בבר, אז בטח שלא הייתי משלם כדי שילוו אותי לערב חברה עם כל הקולגות והמנהלים, וגם אם הייתי רוצה בת זוג לערב שקט בבית כנראה שזה לא המקום שהייתי מגיע אליו. ישנן בחורות שלא עוסקות במקצוע מרצונן, דבר לא שראוי לגינוי ולכעס, חלקן חולות במגוון מחלות, חלקן מסוממות ועובדות בשביל המנה הבאה שלהן, וחלקן פשוט פוחדות ממה יקרה אם הן לא יעבדו. ואז גיליתי שאפשר גם אחרת, ונדהמתי. והפעם – לטובה.

למצוא מכון שמעסיק נערות איכותיות זה לא בלתי אפשרי – פשוט שמור בשקט

מכונים המספקים שירותי בילוי אינטימי שמעסיקים נערות ליווי בתל אביב קל למצוא, אבל למצוא מקום איכותי שדואג גם לבחורות שהוא מעסיק וגם ללקוחות שלו זה יותר קשה. לעיתים קרובות המקומות האלה אקסקלוסיביים לחלוטין ודיסקרטיים מטעמי שמירה על פרטיות הלקוחות כמו גם נערות היצאניות, ודווקא המקומות האלה שקשה יותר למצוא הם המקומות שאני אוכל להמליץ עליהם בלב שלם. בחורות מדהימות יפיפיות וסקסיות בצורה יוצאת מן הכלל, שמגיעות לבושות במיטב המלבושים ועונדות תכשיטים מהממים שירותי ליווי כמו ב- www.dizengoff-escort.com אותי לאירועי חברה והדהימו את כל מי שהסתכל מסביב. הרגשתי גאה להכנס למקום האירוע בלווית אישה כזו מדהימה, ובשקט בשקט גם שמחתי להיות קנאת כל הבחורה מסביב. אבל זה לא מספיק.

נערות לבילוי ברמה גבוהה באמת הן לא רק יפות

שמחתי לגלות שכשאתה מזמין נערות ליווי כמו כאן ממכונים ברמה גבוהה, אתה מקבל את החבילה השלמה. לא רק בחורה שהמראה שלה ימשוך כל גבר מסביב ויגרום לכל הנשים לקנא, אלא מישהי שנהניתי לשוחח איתה בדרך לאירוע, והשתלבה מצוין בכל השיחות מסביב. גיליתי שהיא לא רק אינטיליגנטית אלא גם משכילה, ובעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה. שמחתי לשמוע שהיא כמו כל בחורות שעובדות במכון שלה בחרו ביודעין במקצוע, בגלל ההכנסה לעומת שעות העבודה והחופש להיות את. מצחיק לומר, אבל למרות שהיא עבדה בזמן שאני הייתי באירוע, היא נהנתה לא פחות ממני.

נערות ליווי עשרים וארבע שעות ביממה ושבעה ימים בשבוע

לאחר אותו אירוע מסעיר בחברת בת זוגי לאותו הערב, הייתי די שיכור. מכיוון שהזמנתי אותה לכל הערב, ביקשתי ממנה להשאר איתי – דבר שהיא עשתה בשמחה. הגענו אליי הביתה והתפנקנו בעוד כוס יין ולאחר מכן אפילו קיבלתי ממנה מסאג' ושאר פינוקים שהאנשים האחרים שהיו באירוע היו יכולים רק לחלום עליהם. מאותו יום הזמנתי לא פעם נערות ליווי סקס לאירועי חברה, ולעיתים גם לערב שקט בבית – מישהי משעשעת וסקסית, אינטיליגנטית וחכמה זה פינוק משולב לכל חמשת החושים. וזה בהחלט עדיף על להשאר עוד לילה לבד בבית.