אחרי מועדון


הכרתי אותה במועדון, היא כבר הייתה די שיכורה. בגלל זה לא היה קשה לשכנע אותה לנסוע אלי הביתה. תפסתי מונית. אחרי כמה דקות של נסיעה הרגשתי את היד שלה על הברך ורגע אחרי זה היד שלה גלשה למעלה. 
-"אני רוצה אותך" – שמעתי את הלחישה שלה. הרגשתי את השדיים שלה נצמדים על הכתף שלי ואת היד שלה בין הרגליים שלי. 
לא התנגדתי והיא התחילה לפתוח את הרוכסן שלי. אז היא משכה את התחתנים למטה והורידה את הראשר. רגע אחרי זה הרגשתי את האצבעות שלה על הזין ואז גם את הלשון שלה גולש לכל האורך. אני סוגר את העיניים ומשתחרר. השפתיים שלה תופסות את הזין והוא חודר לתוך הפה שלה בזמן שיד שלה משחקת עם הביצים שלי. זה גורם לצמרמורת נעימה לעבור דרך כל הגוף שלי. 
-"אתה גדול" – היא לוחשת בזמן הפסקה קצרה. אז היא מנשקת אותי ושוב פעם חוזרת למטה.  אני רוצה גם לעשות משהו נעים בשבילה. אני מכניס את היד לתוך המחשוף הגדול שלה. תופס את השדיים שלה ואז מוצא את הפטמה. אני מלטף אותו עם האצבע. היא גונחת בשקט, מורידה את הראש לצד וזורקת את השיער שלה לצד. ככה אני יכול לראות הכל – איך הזין שלה נכנס לתוך הפה, איך הלשון שלה רץ על זין ואיך הזין חוזר לתוך הפה שלה. 
כמובן שלא יכולתי להחזיק מעמד יותר מידי וגמרתי ישר לתוך הפה שלה. היא לא שחררה את הזיין , ההפך היא בלעה הכל והמשיכה למצוץ עד שלו עצרתי אותה. אנחנו סוף סוף הגענו. 
בזמן שנסענו במעלית התנשקנו בלי הפסקה. היא לקחה את היד שלי והצמידה אל הכוס שלה. אפילו דרך התחתונים הרגשתי עד כמה היא רטובה. התחלתי ללטף אותה עם האצבעות דרך התחתונים. היא הצמידה את הירכיים ומחצה את היד שלי ואז ביקשה להוריד את התחתחתונים שלה. לה היה צריך לבקש ממני פעמיים. משכתי אותם עד הברכיים שלה. היא הרימה את החצאית שלה כדי להראות לי את הכוס שלה. כאשר ראיתי את המשולש המגולח שלה נדלקתי שוב פעם. 
-"חכה רגע מתוק" – היא אמרה לי ולחצה על עצור במעלית – "אני רוצה לעשות את זה כאן"
אחרי המילים האלה היא הורידה את התחתונים שלה והחביאה אותם בתיק שלה. 
-"קדימה מתוק, תזרום איתי, אני רוצה לראות את כל הגוף שלך. רק על תמהר"

בזמן שפתחתי כפתורים על החולצה שלי היא כבר הספיקה להוריד את השמלה שלה ביחד עם החזיה ושחררה את השדיים הגדולים ועומדים שלה עם פטמות חומות עומדות. 
-"אני רוצה לראות הכל" – היא הסתכלה עלי מתפשטת ושיחקה עם הגוף שלה. – " כן תראה לי אותו" – היא דרשה בחוסר סבלנות
הורדתי את התחתונים שלי ונשרתי ערום לגמרי מולה עם זין עומד. היא הסתכלה עליי בהתרגשות רבה והמשיכה לשחק עם הגוף שלה. 
-"תשחק איתו" – היא ביקשה ממני. בעצמה היא התיישבה עם רגליים פתוחות ככה שיכולתי לראות את הכוס שלה טוב מאוד. הסתכלתי איך היא משחקת עם הדגדגן שלה ועשיתי ביד. הרגשתי שהאורגזמה שלי מתקרבת. ראיתי שגם היא על הקצה.
-"אני הולכת לגמור" 
-"גם אני" 
-"תגמור על השדיים שלי מתוק" 
רגע אחרי זה הגוף שלה התחיל לרעות וצעקה חזקה נפלטה מהפה שלה. אני גמרתי אחריה, השפיך שלי כיסה את השדיים שלה לגמרי. היא התחילה למרוח את כל זה לתוך העור שלה ואת השאריות מהזין שלי היא ליקקה. 
התחלה ממש מגניבה של מפגש אינטימי מזדמן, עוד לא הספקנו להגיע לדירה ואני כבר גמרתי פעמיים. היה לי מזל למצוא זונה אמיתית במועדון. 

  איפה למצוא בנות כאלה אתם שואלים? אפשר לנסות כאן: https://t.me/realgirlstlv