סחלב לבן

צבע לבן – הוא צבע של ניקיון, תמימות , רגיעה, חושניות ועדינות.

אני מכינה הפתעה בשבילך ואת הסכמת לקבל אותה. מצאתי דירה דיסקרטית בשבילינו , הגעתי לשם ראשונה, אני צריכה להתכונן למפגש אינטימי שלנו. מיטה ענקית, חדר אמבטיה בהיר, על השולחן סחלב לבן. פרח לבן עם טיפה של ורוד באמצע, כמו שפתיים חושניות שלך. עדינות,רכות, עם ריח משכר שאני ירגיש עוד מעט.

אני לבושה בנעלי עקב שחורים , גרביונים סקסיים וחזייה סקסית לבנה. אין צורך בלבוש אחר. היום אני רוצה שתהי בשליטה שלי. תצטרכי לבטוח בי ולהקשיב לגוף שלך. את דופקת בדלת, אני מזמינה אותך להיכנס. את מרגישה את הריח של סחלב. את מתקרבת אליו ,לוקחת אותו בידיים,מריחה. אני מתקרב מאחורה, מחבקת אותך וקושרת לך את העיניים.

את לא מתנגדת, את נורה צייתנים אבל מאוד חושנית. את הסכמת להפתעה ואת בוטחת בי. היום אני הולכת להעריץ, להנות ולגרות אותך ואת הגוף שלך. אני לוקחת אותך למיטה, מורידה ממך את כל הבגדים, העיניים של עדיין קשורות. אני זורקת אותך על המיטה, לוקחת את הפרח ביד ומתחילה ללטף איתו את הגוף שלך. השפתיים שלך לוחשות בשתוקה שאת רוצה יותר. אבל אני לא ממהרת….

כדי להתענג מהיופי של הגוף שלך אני קושרת את הידיים שלך למיטה. את חסרת אונים, אבל את משדרת את התשוקה בעוצמה כל כך חזקה שראש שלי מסתובב. אני מנשקת פיטמה אחד שלך ואז את הפטמה השניה. אני מתיישבת על הפנים שלך, שפתיים שלך מנשקות אותי שם למטה. אני כמה,השפתיים שלך במיצים שלי, אני מנשקת אותך. אני מעבירה עם הפרח בין הרגליים שלי, היום כל הגוף שלך שייך לי. אני יכולה לנשק אותו כמה שאני רוצה, עד שאני לא ישמע את הגניחות שלך ולא ירגיש את הטעם של המיצים שלך.